Wiadomości

Załatwiaj sprawy w legnickim Urzędzie Miasta bez wychodzenia z domu

W związku z sytuacją epidemiczną Urząd Miasta Legnica apeluje, by w miarę możliwości, składać wnioski/zgłoszenia drogą elektroniczną (przez platformę e-PUAP) lub za pośrednictwem poczty.

Wszelkie formularze zamieszczone są na stronie https://bazawiedzy.legnica.eu/baza-wiedzy/home. Podania można składać jak dotychczas drogą pocztową oraz za pośrednictwem platformy e-PUAP.

Do  dyspozycji petentów jest Biuro Obsługi Klienta. W przypadku spraw wymagających bezpośredniej wizyty w Urzędzie Miasta są też do dyspozycji pracownicy wydziałów. Warto jednak zawczasu sprawdzić, czy istnieje możliwość załatwienia danej sprawy zdalnie – on-line a jeśli tak, to skorzystać z tej drogi. .

Kontakty telefoniczne i mailowe do wszystkich wydziałów urzędu znajdują się na internetowej stronie Urzędu Miasta pod następującym tym linkiem. Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać również drogą mailową na adres: kancelaria@legnica.eu.

Subskrybuj nas na Google News
Pokaż więcej

Piotr Cybulski

Dziennikarz radiowy, publicysta i bloger. Redaktor naczelny portalu Legnica.Online. Miłośnik kolejnictwa i nowych technologii. Kontakt ze mną: piotr.cybulski@legnica.online

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button