Miedź Legnica

Fortuna 1 Liga: Miedź Legnica – Stal Mielec [TRANSMISJA]

W piątek 13 marca rozegrane zostaną mecze w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Legnicy o godz. 18.00 Miedź podejmie Stal Mielec, czyli czeka nas pojedynek dwóch drużyn aspirujących do ekstraklasy. To spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności ale bezpłatną transmisję telewizja Polsat udostępni na platformie IPLA.

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowo szybkich i trudnych decyzji. Zaraz po ogłoszeniu przez PZPN decyzji o rozegraniu meczów ekstraklasy i 1 ligi bez udziału publiczności, platforma CANAL+ (właściciel praw do transmitowania meczów PKO Ekstraklasy) oraz Telewizja Polsat (posiadająca prawa do transmitowania rozgrywek Fortuna 1 Ligi) podjęły ważną dla kibiców decyzję.

Platforma Canal+ ogłosiła, że odkoduje wszystkie osiem meczów najbliższej kolejki PKO Ekstraklasy, tak by abonenci którzy nie mają w pakiecie kanałów sportowych, mogli je obejrzeć. Analogiczną decyzję podjęła telewizja Polsat odnośnie swoich kanałów sportowych. Oprócz 3 transmisji emitowanych na jej kanałach sportowych, kibice będą mieli możliwość obejrzenia za darmo pozostałych meczów na stronie www.ipla.tv.

Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery. Jest to wyjście naprzeciw społeczności kibiców Fortuna 1 Liga i będzie obowiązywało już od najbliższej kolejki ligowej. Oto link do transmisji meczu Miedzi Legnica ze Stalą Mielec (nie jest wymagane logowanie). Początek transmisji w piątek, 13 marca o godz. 18.00. Uwaga! Mecz zostanie wyemitowany bez komentarza.

Subskrybuj nas na Google News
Pokaż więcej

Piotr Cybulski

Dziennikarz radiowy, publicysta i bloger. Redaktor naczelny portalu Legnica.Online. Miłośnik kolejnictwa i nowych technologii. Kontakt ze mną: piotr.cybulski@legnica.online

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button