Kultura

5 sierpnia ruszają Wakacyjne Twórcze Spotkania

Już od 5 sierpnia rozpoczynamy Wakacyjne Twórcze Spotkania. Do czynnego uczestnictwa w nich zachęca Galeria Sztuki w Legnicy.

Spotkania odbywać się będą do końca sierpnia, w każdą środę i niedzielę. Warsztaty będą prowadzone w grupach: I grupa w godzinach 11:00-12:30, II grupa w godzinach: 12:30-14:00, w Otwartej Pracowni Sztuki przy ulicy Chojnowskiej 19. Poświęcone będą różnym technikom plastycznym, które zaprezentują lokalni artyści m.in. Jelena Połujanowa, Adam Włodarczyk, Renia Michajłow, Agnieszka i Grzegorz Matwiejszyn, Katarzyna Sieradzka czy Adam Kopiec.

Organizatorzy zapewniamy wszystkie materiały plastyczne oraz swobodną, kreatywną atmosferę! Co ważne, mimo że zajęcia są bezpłatne, to jednak ze względu na związane z obecną sytuacją wymogi sanitarne, przeznaczone są dla maksymalnie sześcioosobowych grup dzieci. Zapisy przyjmowane są pod adresem e-mail: pracownia@galeria.legnica.eu.

Subskrybuj nas na Google News
Pokaż więcej

Milena Ejzler

Legniczanko-wrocławianka ;) Magister politologii po Uniwersytecie Wrocławskim. Kultura to moje hobby, dziennikarstwo to moja pasja. Mój mail: milena.ejzler@legnica.online

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button